Pivovarji po treh letih spet med evropsko elito

Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo v prihodnji sezoni po treh letih spet igrali v Ligi prvakov. Evropska rokometna zveza, ki je tekmovanje letos iz 16 razširila na 24 ekip, je danes potrdila, da so Celjani prejemniki enega od trinajstih povabil. Žreb skupinskega dela najelitnejšega evropskega klubskega tekmovanja bo v petek na Dunaju.

Trenutno si ogledujete nadomestno vsebino od Facebook. Za dostop do dejanske vsebine kliknite spodnji gumb. Upoštevajte, da bo to delilo podatke s ponudniki tretjih oseb.

Več informacij

Podobni prispevki

Najbolj priljubljeni prispevki